C-C Kurye 1998 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Hizmet sahası uluslararası nakliyat, lojistik ve gümrük firmaları olan şirketimiz, gelişmelerine sürekli bu yönde rota vererek daha kaliteli hizmete ulaşmaya söz vermiş ve bu doğrultuda şu an bulunduğu konuma gelmiştir. C-C Kurye bugün, 50’nin üzerinde deneyimli personeli ve aracıyla sizlere kusursuz hizmeti sağlamak için çaba göstermektedir.

Firma personeli taşıdığı işi sadece bir yerden bir yere götürülecek bir materyal olarak görmeyip, kendini taşıdığı işin ait olduğu firmanın bir elemanı gibi görmekte ve aynı hassasiyetle görevini yerine getirmektedir. Sizler için en önemli değer olan “zaman”ı en iyi şekilde değerlendirmesini bilen ve bunu uygulamayı amaçlayan personelimiz, dakikalarla ölçülen zaman süreçlerinde işlerinizin aksamasını en aza indirgemektedir.

Lojistik sektörüne ekspres kurye hizmeti ile başlayan firmamız sizlerin talepleri doğrultusunda nakliye servisi ile 6000 metre kare üzerinde lojistik saha kurarak hizmet ağını çoğaltmıştır.

C-C Kurye, hizmet sahasını belirleyerek, bu sektörler ile ilgili çalışmalarda uzmanlaşmış ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmıştır. Bundan sonra da bu prensip doğrultusunda çalışmalarına devam edecek olan şirketimiz bugünlere nasıl sizlerin desteğiyle geldiyse bugünden sonra da gelişmesini yine sizlerin desteği ile devam ettirecektir.