Beyan edildiği takdirde sigorta sistemi aktif edilmektedir.

Tüm teslimlerimiz teslim fişine teslim alanın adı soyadı ve ıslak imzası alınarak yapılmaktadır ve bu belgeler arşivlenmektedir. Böyle bir durumda bize müracaat ettiğinizde gerekli belgeleri arşivden çıkararak bir kopyasını tarafınıza fax veya e-posta yolu ile ulaştırıyoruz. Arzu ettiğinizde teslim fişinin fotokopisini, kargo ücreti size ait olmak üzere kargo ile de gönderebiliriz.

Müşterimize gerekli bilgiyi vererek ürünün iadesini isterse iade ediyoruz veya ikinci bir adrese teslimat yapabiliyor, dilerler ise başka saate ve günde istedikleri adrese teslimatını yapıyoruz.

Kuryemiz gönderiyi teslim edeceği ya da alacağı adrese gittiğinde, teslim edeceği kişi yerinde değilse, evrak hazır değilse bulunduğu yerde bekleme yapmak zorunda kalır. Bu beklemeler için ise belirli bir ücret alınır.

Bekleme için para alıyoruz çünkü tüm evraklarımız acil. Sahada bekleme yapmak bize dolayısı ile size zaman kaybettiriyor. Bu yüzden bekleme ücreti alıyoruz.

Gönderinizi özel bir ekipman kullanmadan taşındığında hasarlanmayacak şekilde paketlemelisiniz. Üzerinde mutlaka gönderen ve alıcının adlarını ve adreslerini gösterir etiket veya ibareler olması gerekmektedir.

Fiyatlandırma motosikletin taşıyabildiği maksimum istiap (max kg: 30, max ebat cm: 50x40x30) haddine istinaden aynı fiyatlandırılmaktadır.

Bunun dışında yapacağınız gönderiler için teklif alınız.